Rekrutacja | Die Freiwilligen

RekrutacjaWitamy!Pierwszym etapem wstąpienia do Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych Die Freiwilligen jest rozmowa kwalifikacyjna . Po pozytywnym przejściu tego etapu, stajesz się kandydatem na członka grupy.W czasie trwania okresu kandydackiego (12 miesięcy) będzie przysługiwało Ci prawo uczestniczenia we wszystkich szkoleniach, inscenizacjach i innych wydarzeniach z udziałem SRH Die Freiwilligen. W tym czasie będziesz zdobywać odpowiednią wiedzę oraz gromadzić niezbędny ekwipunek. Pomożemy Ci w wyborze replik broni, mundurów i wyposażenia najwyższej jakości.Jeśli Twój okres kandydacki zostanie zakończony wynikiem pozytywnym zostaniesz dopuszczony do egzaminu z wiedzy historycznej z okresu II Wojny Światowej. Jeżeli zaliczysz egzamin z wynikiem pozytywnym staniesz się pełnoprawnym członkiem grupy. Przyjmujemy tylko osoby które ukończyły 18 rok życia i nie były karane.Jeżeli jesteś zainteresowany wstąpieniem do naszego Stowarzyszenia skontaktuj się z nami za pośrednictwem działu ,,Kontakt,, zamieszczonego na naszej stronie.


W zgłoszeniu do nas prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania :


1.  Dlaczego zdecydowałeś się kandydować do SRH Die Freiwilligen?

2.  Skąd wzięły się Twoje zainteresowania historią Waffen-SS?

3.  Czy miałeś już wcześniej do czynienia z inscenizacjami historycznymi?

4.  Prosimy o podanie wieku.


5.  Prosimy o podanie miejscowości zamieszkania.Pozdrawiamy.


SRH Die Freiwilligen.SRH Die Freiwilligen jest grupą apolityczną. Symbole znajdujące się na stronie nie odzwierciedlają poglądów członków Stowarzyszenia, ani nie mają służyć propagowaniu jakichkolwiek ideologii totalitarnych.

Wszystkie materiały umieszczone na stronie są własnością SRH Die Freiwilligen i nie mogą być wykorzystywane bez zgody Stowarzyszenia.

uwaga